Ciało

Każdy z nas wie jak ważna jest pielęgnacja ciała. Odpowiedni dobór produktów pozwala kompleksowo zadbać o skórę poprzez m.in. złuszczanie i nawilżanie jej. W naszym sklepie znajdą państwo bogatą ofertę profesjonalnych produktów renomowanych marek używanych w salonach medycyny estetycznej jak również w dniu codziennym. Działanie produktów oferowa...

Każdy z nas wie jak ważna jest pielęgnacja ciała. Odpowiedni dobór produktów pozwala kompleksowo zadbać o skórę poprzez m.in. złuszczanie i nawilżanie jej. W naszym sklepie znajdą państwo bogatą ofertę profesjonalnych produktów renomowanych marek używanych w salonach medycyny estetycznej jak również w dniu codziennym. Działanie produktów oferowanych w naszym sklepie bardzo często spotyka się z zadowoleniem klientów dlatego codziennie staramy się dopracowywać zakres oferowanych przez nas kosmetyków.

Zapraszamy na zakupy!

Więcej

Ciało Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Peelingi

  Peelingi usuwają zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona - po prostu młodsza i piękniejsza.  

 • Maski

  Maseczka/maska kosmetyczna - zabieg stosowany na skórę w celu poprawienia jej kondycji - oczyszczenia, odżywienia, złagodzenia niekorzystnego wpływu środowiska, zniwelowania niepożądanych zmian  lub efektów starzenia się. Choć najczęściej stosują go kobiety, przekonuje się do niego coraz więcej dbających o swą powierzchowność mężczyzn.

 • Balsamy/Kremy

  Balsam – naturalny roztwór żywic w olejkach eterycznych, wydzielany przez drzewa w przewodach żywicznych. Używany w przemyśle kosmetycznym (do pielęgnacji ciała), farmaceutycznym, ma też zastosowanie techniczne (np. balsam z jodły balsamicznej używany jest w mikroskopii).

  Kremy - kosmetyki do pielęgnacji i ochrony skóry oraz włosów, stosowane bezpośrednio na skórę w celach pielęgnacyjnych. Występują w formie stałej lub półtłustej emulsji wodnotłuszczowej.

 • Olejki

  Olejki do ciała są polecane szczególnie do pielęgnacji suchej skóry. Bardzo łatwo rozprowadzają się na powierzchni i głęboko wnikają w naskórek. Oprócz tego, ze odżywiają skórę, pozostawiają na niej także ochronny film, który osłania przed ponownym wysuszeniem. 

 • Koncentraty

  Koncentrat cechuje się największą i najbogatszą zawartością składników aktywnych, wymiennie nazywany jest również ampułką. Taki kosmetyk ze względu na intensywność i efektywność działania przeznaczony jest do profesjonalnego użytku w gabinetach kosmetycznych, czy ośrodkach SPA, ponieważ koncentrat może być wprowadzony w głąb skóry za pomocą ultradźwięków, mezoterapii bezigłowej, czy mikroigłowej.

 • Inne

  W tym folderze znajdą Państwo artykuły i niezbędniki w postaci kosmetyków i produktów pokrewnych potrzebnych do wykonywania zabiegów bądź pozostałą ofertę naszego sklepu internetowego.