Dłonie

Dłonie wizytówką kobiety! W naszym sklepie znajdą państwo bogatą ofertę profesjonalnych produktów renomowanych marek używanych w salonach medycyny estetycznej jak również w dniu codziennym. Działanie produktów oferowanych w naszym sklepie bardzo często spotyka się z zadowoleniem klientów dlatego codziennie staramy się dopracowywać zakres oferowa...

Dłonie wizytówką kobiety! W naszym sklepie znajdą państwo bogatą ofertę profesjonalnych produktów renomowanych marek używanych w salonach medycyny estetycznej jak również w dniu codziennym. Działanie produktów oferowanych w naszym sklepie bardzo często spotyka się z zadowoleniem klientów dlatego codziennie staramy się dopracowywać zakres oferowanych przez nas kosmetyków.

Zapraszamy na zakupy!

Więcej

Dłonie Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Balsamy/Kremy

  Balsam – naturalny roztwór żywic w olejkach eterycznych, wydzielany przez drzewa w przewodach żywicznych. Używany w przemyśle kosmetycznym (do pielęgnacji ciała), farmaceutycznym, ma też zastosowanie techniczne (np. balsam z jodły balsamicznej używany jest w mikroskopii).

  Kremy - kosmetyki do pielęgnacji i ochrony skóry oraz włosów, stosowane bezpośrednio na skórę w celach pielęgnacyjnych. Występują w formie stałej lub półtłustej emulsji wodnotłuszczowej.

 • Maski

  Maseczka/maska kosmetyczna - zabieg stosowany na skórę w celu poprawienia jej kondycji - oczyszczenia, odżywienia, złagodzenia niekorzystnego wpływu środowiska, zniwelowania niepożądanych zmian lub efektów starzenia się. Choć najczęściej stosują go kobiety, przekonuje się do niego coraz więcej dbających o swoje dłonie mężczyzn.

 • Peelingi

  Peelingi usuwają zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i lepiej ukrwiona.

 • Sole

  Sole to produkty grubo lub drobnoziarniste, których działanie polega między innymi na zmiękczaniu, oczyszczaniu i regeneracji naskórka zarówno stóp jak i dłoni. W zależności od rodzaju wybranego produktu, możemy obserwować jego dobroczynne działanie na wielu frontach.

 • Inne

  W tym folderze znajdą Państwo artykuły i niezbędniki w postaci kosmetyków i produktów pokrewnych potrzebnych do wykonywania zabiegów bądź pozostałą ofertę naszego sklepu internetowego.