Paznokcie Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • NeoNail

  Lakiery hybrydowe NeoNail to innowacyjne produkty, które łączą w sobie właściwości tradycyjnych lakierów do paznokci i elastycznych żeli UV. Wzbogacone w innowacyjne formuły działają tak, aby manicure był wyjątkowo trwały, nawet do 5 tygodni! Zapewniają łatwość aplikacji, bezpieczeństwo, bardzo dobre krycie i wysoką jakość produktów.  Sprzedawane są w oryginalnych, ciemnych buteleczkach o pojemności 6 ml dających gwarancję jakości do 12 miesięcy. Ciesz się już dziś wymarzonym manicure hybrydydowym wraz z NeoNail!

 • MolonPRO

  Mollon PRO Professional to francuska technologia, jakość i styl.
  Tworząc profesjonale produkty do stylizacji oraz pielęgnacji paznokci firma czerpie informacje z najnowszych rozwiązań technologicznych i trendów kosmetycznych w dziedzinie jakości i innowacji. Mollon PRO dba o to by tworzyć z pasją, dbając o Piękno i Styl Kobiety.

 • Chiodo PRO i Chiodo...

  Przełom w świecie hybryd. Profesjonalne hybrydy do zadań specjalnych - wygodna aplikacja, niesamowita trwałość, kolory które zdobędą Twoje serce! Efekt Chiodo do 21 dni.

  Misją firmy Chiodo jest podniesienie jakości produktów kosmetycznych na rynku polskim oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Najważniejsi są klienci, których zaufanie i uznanie sprawia, że z jeszcze większą pasją i sercem firma działa w zakresie budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach.

 • Exfashion

  Firma, Exfashion jako producent i importer stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów. Posiadama 13-letnie doświadczenie w handlu artykułami kosmetycznymi i  rozwiniętą sieć sprzedaży bezspośredniej oraz internetowej. W głównej mierze zajmuje się sprzedażą wód toaletowych oraz żeli UV i akcesorii związanych z nimi. Swoim zasięgiem obejmuje znaczną część  Polski  oraz zdobywa rynki zachodniej Europy. Prężnie rozwija się i otwiera  coraz to więcej punktów sprzedaży.

 • Płyny i preparaty

  W naszym sklepie znajdą państwo produkty przeznaczone do utrzymania czystości, zasad higieny i sterylności w każdym salonie kosmetycznymi. Oferujemy m.in.:

  -Preparaty do przemywania warstw dyspersyjnych lakierów hybrydowych

  -Preparaty umożliwiające poprawne zdjęcie manicure hybrydowego

  -Preparaty antygrzybiczne

  -Preparaty służące do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia

  I wiele innych produktów dostępnych po kliknięciu w ikonę.

 • Akcesoria i Narzędzia

  Oferujemy narzędzia kosmetyczne różnych marek, które są niezbędnikiem w pracy stylistki paznokci. W naszym sklepie znajdą państwo narzędzia metalowe np. cążki, kopytka, radełka, zaciskarki, nożyczki do podcinania form, nożyczki do skórek oraz akcesoria jednorazowe takie jak pilniki, waciki bezpyłowe, rękawiczki, podkłady kosmetyczne, separatory itp. Zapraszamy do zakupów!