Jesteśmy firmą, która spośród wielu na rynku specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy jak również akcesoriów do stylizacji paznokci oraz pędzli do makijażu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek, które cieszą się uznaniem i dobrą opinią na całym świecie.  Kochamy detale i dbałość o szczegóły, dlatego tak bardzo ważna jest dla nas opinia i zadowolenie klientów. Wiemy jak ważnym elementem dnia codziennego jest prawidłowa pielęgnacja ciała, dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby nasza oferta była tą wyjątkową. Nasze produkty pozwalają dbać o swoje ciało w sposób PRO.

  PRO, czyli? Zaczynając od codziennej pielęgnacji ciała, poprzez sukcesywnie powtarzające się kuracje aż po zabiegi, które często porównywane są do tych, oferowanych przez  profesjonalne salony kosmetyczne. Różnica jest taka, że komponując własne zestawy pielęgnacyjne, mając  je w zasięgu ręki – o co dbamy szczególnie, każdy z nich można wykonać  we własnym domu.

  Mówi się, że dłonie wizytówką kobiety i w 100% się z tym zgadzamy! Kochamy zadbane i piękne paznokcie dlatego spośród wielu marek na rynku wybieramy te, które poprzez swoje produkty pozwalają tworzyć na nich prawdziwe dzieła sztuki. Idealny kształt, perfekcyjnie wypielęgnowane skórki, odżywiona, połyskująca płytka i nawilżona skóra to również jedno z nich!

  A co z pędzlami? Pędzle to nasza wisienka na torcie, każdy chce je mieć. Możemy pisać  jak wspaniałe jest włosie, jak gęsto upakowane i o tym też, że przykładając je do twarzy chcemy żeby ta chwila trwała wiecznie. Delikatne i mięciutkie, sprawiają że prócz świetnego makijażu dbają też o nasz szeroki uśmiech. Pasują do każdej kosmetyczki i zdobią ją jak biżuteria swoim oryginalnym designem i kolorystyką.

   Pragniemy się rozwijać i nieustanie poszerzać naszą ofertę,  jesteśmy tu dla Was i dzięki Wam.

   Pozdrawiamy, zespół SINCARE

(c) Sincare